Zoraki Radikal hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: The Reluctant Fundamentalist
Zoraki Radikal izle
IMDB puanı: 6.8
Vizyona tarihi: 24 Mayıs 2013
Yönetmen Adı: Mira Nair
Oyuncular: Riz Ahmed, Kate Hudson, Liev Schreiber, Haluk Bilginer, Kiefer Sutherland
Senaryo: Ami Boghani, Mohsin Hamid, William Wheeler
Türü: Gerilim Filmleri
Yapımcı: Lydia Dean Pilcher
Yapım yılı: 2012
Ülkesi: ABD, Türkiye, Hindistan, İngiltere, Katar
Süre: 130 Dak.

2012 yılında vizyona giren Zoraki Radikal, 130 Dak. sürecektir. Gerilim Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Pakistanlı bir adam Wall Street’te başarıyı yakalamanın peşinde koşmaktadır. Kendini beklenmedik bir şekilde Amerikan Rüyası’nın bir düşmanlık krizinin ve ailesinin sürekli çağrısının arasında sıkışmış bulur. Wall Street ve Amerikan rüyasının beklediğimiz ya da düşündüğümüzün aksine o pembe ve hayal dolu görünümünün ardında aslında bir çok vazgeçiş ve geride bırakmayı gerektirdiğini, aslında bu başarının bir çok şeyi de kaybetmek olduğunun üzerinde duruyor film.
Film, Pakistanlı yazar Mohsin Hamid’in 2007’de yayınladığı aynı adlı eserinden uyarlandı. Bu kitap 2008 yılında “Gönülsüz Köktendinci” adıyla Türkçe’ye de çevrildi.
Başrollerinde Riz Ahmed, Kiefer Sutherland, Kate Hudson, Liev Schreiber ve Haluk Bilginer gibi usta isimlerin bulunduğu filmin bazı sahneleri İstanbul’da çekildi. Zoraki Radikal filmini Mira Nair yönetirken, Senaryosunuda Ami Boghani, Mohsin Hamid, William Wheeler yazmıştır. Zoraki Radikal filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Zoraki Radikal hd izle

Orjinal isim: The Reluctant Fundamentalist Zoraki Radikal izle IMDB puanı: 6.8 Vizyona tarihi: 24 Mayıs 2013 Yönetmen Adı: Mira Nair Oyuncular: Riz Ahmed, Kate Hudson, Liev Schreiber, Haluk Bilginer, Kiefer Sutherland Senaryo: Ami Boghani, Mohsin Hamid, William Wheeler Türü: Gerilim Filmleri Yapımcı: Lydia Dean Pilcher Yapım yılı: 2012 Ülkesi: ABD, Türkiye, Hindistan, İngiltere, Katar Süre: […]

Tür: Gerilim

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?