Vahşi Belde hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: The Wild Bunch
Vahşi Belde izle
IMDB puanı: 7.7
Vizyona tarihi:
Yönetmen Adı: Sam Peckinpah
Oyuncular: William Holden, Ernest Borgnine, Ben Johnson, Dub Taylor, Warren Oates
Senaryo: Sam Peckinpah, Walon Green, Roy N. Sickner
Türü: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri
Yapımcı: Phil Feldman
Yapım yılı: 1969
Ülkesi: ABD
Süre: 134 Dak.

1969 yılında vizyona giren Vahşi Belde, 134 Dak. sürecektir. Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Teksas ve Meksika’da, Birinci Dünya Savaşı arifesinde geçen kanlı bir öykü. Batıyı ve eski gelenekleri yok eden modern zamanlar’a karşı direnen dört silahşörün tek amacı ceplerini bu bunalımlı dönemde dahi kabarık tutmak.
Zoomlar ve yavaş çekimlerle görüntülenen bu kanlı öykünün oyuncu kadrosunda çetenin elebaşını canlandıran William Holden, Ernest Borgnine, Robert Ryan, Edmond O’Brien ve Warren Oates gibi isimler bulunuyor. Sam Peckinpah’ın sinema sanatında çığır açan başyapıtı. Vahşi Belde filmini Sam Peckinpah yönetirken, Senaryosunuda Sam Peckinpah, Walon Green, Roy N. Sickner yazmıştır. Vahşi Belde filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Vahşi Belde hd izle

Orjinal isim: The Wild Bunch Vahşi Belde izle IMDB puanı: 7.7 Vizyona tarihi: Yönetmen Adı: Sam Peckinpah Oyuncular: William Holden, Ernest Borgnine, Ben Johnson, Dub Taylor, Warren Oates Senaryo: Sam Peckinpah, Walon Green, Roy N. Sickner Türü: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri Yapımcı: Phil Feldman Yapım yılı: 1969 Ülkesi: ABD Süre: 134 Dak. 1969 yılında vizyona […]

Tür: Aksiyon, Western

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?