Şirinler 2 hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: The Smurfs 2
Şirinler 2 izle
IMDB puanı: 6.5
Vizyona tarihi: 01 Ağustos 2013
Yönetmen Adı: Raja Gosnell
Oyuncular: Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Brendan Gleeson, Hank Azaria, Beatrice Rosen
Senaryo: David Ronn
Türü: Animasyon Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri
Yapımcı: Jordan Kerner
Yapım yılı: 2013
Ülkesi: ABD
Süre: 110 Dak.

2013 yılında vizyona giren Şirinler 2, 110 Dak. sürecektir. Animasyon Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Kötü büyücü Gargamel, bir çift Şirinler benzeri haylaz karakterler yaratıyor ve onlara da Haylazlar ismini vererek, sayelerinde çok güçlü ve büyülü Şirin özünü elde edebilmeyi umuyor. Ancak, Gargamel istediği Şirin özünü sadece gerçek bir Şirin’den alabileceğini ve sadece Şirine’nin bildiği gizli büyülü sözler sayesinde Haylazlar’ın gerçek Şirinler’e dönüşebileceklerini öğrendiğinde Şirine’yi kaçırıyor ve onu dünyanın en büyük büyücüsü olarak milyonların hayranlığını kazandığı Paris’e getiriyor. Şirine’yi kurtarmak için Şirin Baba, Sakar Şirin ve Süslü Şirin’in dünyamıza dönerek insan dostları Patrick ve Grace Winslow ile işbirliği yapmaları gerekiyor. Kendisini her zaman diğer Şirinler’den farklı hisseden Şirine, Yaramazlar Vexy ve Hackus ile yeni bir bağ kurabilecek midir, yoksa Şirinler ona olan sevgilerinin gerçek olduğuna Şirine’yi ikna edebilecekler midir?
Şirinler serisinin 2011’den sonra çekilen 2. filminde yine Neil Patrick Harris, Jayma Mays ve Hank Azaria başroldeler. Ayrıca Katy Perry Şirine’ye, Christina Ricci Vexy’e, Jonathan Winters da Şirin Baba’ya sesleriyle hayat veriyor.
Şirinler 2, gişede büyük başarı elde etti. 5 haftada 922 bin izleyiciyle buluştu. Şirinler 2 filmini Raja Gosnell yönetirken, Senaryosunuda David Ronn yazmıştır. Şirinler 2 filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Şirinler 2 hd izle

Orjinal isim: The Smurfs 2 Şirinler 2 izle IMDB puanı: 6.5 Vizyona tarihi: 01 Ağustos 2013 Yönetmen Adı: Raja Gosnell Oyuncular: Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Brendan Gleeson, Hank Azaria, Beatrice Rosen Senaryo: David Ronn Türü: Animasyon Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri Yapımcı: Jordan Kerner Yapım yılı: 2013 Ülkesi: ABD Süre: 110 Dak. 2013 yılında […]

Tür: Aile, Animasyon, Komedi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?