Sekiz Buçuk hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: 8½ / 8.5
Sekiz Buçuk izle
IMDB puanı: 8.0
Vizyona tarihi:
Yönetmen Adı: Federico Fellini
Oyuncular: Claudia Cardinale, Marcello Mastroianni, Anouk Aimee, Barbara Steele, Guido Alberti
Senaryo: Federico Fellini, Ennio Flaiano, Tullio Pinelli, Brunello Rondi
Türü: Dram Filmleri
Yapımcı: Angelo Rizzoli
Yapım yılı: 1963
Ülkesi: ABD, Fransa, İtalya
Süre: 138 Dak.

1963 yılında vizyona giren Sekiz Buçuk, 138 Dak. sürecektir. Dram Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Dünyaca tanınmış İtalyan yönetmen Guido Anselmi, yaratıcı ve kişisel bir krizin tam ortasındadır. Yeni filmi için aynı anda birkaç proje üzerinde çalışmakta, fakat çocukluk anıları ve cinsel fantezileri onu rahat bırakmamaktadır. Yönetmen yaşamına bir türlü bir anlam verememekte ve yeni filmine başlayamamaktadır.
 
Kaçınılmaz olarak içine kapanarak yaşamdaki gelişmesine katkıda bulunan olayları değerlendirir: çocukluğu, kilise, ailesiyle ilişkileri, yaşamına giren kadınlar, ve bunların her birine eşlik eden türlü karabasanlar. Belki de yeni filminin malzemesini bunlar oluşturmalıdır. Guido, işinin saçmalığı, sanat ve karşı cinsle olan ilişkileri ve insanın varoluşunun anlamı üzerinde düşünmeye başlar. Sekiz Buçuk filmini Federico Fellini yönetirken, Senaryosunuda Federico Fellini, Ennio Flaiano, Tullio Pinelli, Brunello Rondi yazmıştır. Sekiz Buçuk filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Sekiz Buçuk hd izle

Orjinal isim: 8½ / 8.5 Sekiz Buçuk izle IMDB puanı: 8.0 Vizyona tarihi: Yönetmen Adı: Federico Fellini Oyuncular: Claudia Cardinale, Marcello Mastroianni, Anouk Aimee, Barbara Steele, Guido Alberti Senaryo: Federico Fellini, Ennio Flaiano, Tullio Pinelli, Brunello Rondi Türü: Dram Filmleri Yapımcı: Angelo Rizzoli Yapım yılı: 1963 Ülkesi: ABD, Fransa, İtalya Süre: 138 Dak. 1963 yılında […]

Tür: Dram, Fantastik

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?