Rosemary’nin Bebeği hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Rosemary’s Baby
Rosemary’nin Bebeği izle
IMDB puanı: 8.1
Vizyona tarihi: 12 Temmuz 1968
Yönetmen Adı: Roman Polanski
Oyuncular: Mia Farrow, Charles Grodin, John Cassavetes, Ralph Bellamy, Ruth Gordon
Senaryo: Roman Polanski, Ira Levin
Türü: Dram Filmleri, Korku Filmleri
Yapımcı: William Castle
Yapım yılı: 1968
Ülkesi: ABD
Süre: 136 Dak.

1968 yılında vizyona giren Rosemary’nin Bebeği, 136 Dak. sürecektir. Dram Filmleri, Korku Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Genç bir çift, Rosemary ve tanınmak için çırpınıp duran bir aktör olan kocası Guy, New York’taki kötü şöhretli eski bir binaya taşınırlar.
Rosemary yeni yaşantısından tedirgindir. Komşu evlerden tuhaf seslerin geldiği bir ortamda, bir gece rüyasında şeytansı bir varlık tarafından tecavüze uğradığı görür. Ardından hamile kalır. Bu arada Broadway’de güzel bir rol kapan Guy’un kariyeri yükselmeye başlar. Rosemary’nin Bebeği filmini Roman Polanski yönetirken, Senaryosunuda Roman Polanski, Ira Levin yazmıştır. Rosemary’nin Bebeği filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Rosemary’nin Bebeği hd izle

Orjinal isim: Rosemary’s Baby Rosemary’nin Bebeği izle IMDB puanı: 8.1 Vizyona tarihi: 12 Temmuz 1968 Yönetmen Adı: Roman Polanski Oyuncular: Mia Farrow, Charles Grodin, John Cassavetes, Ralph Bellamy, Ruth Gordon Senaryo: Roman Polanski, Ira Levin Türü: Dram Filmleri, Korku Filmleri Yapımcı: William Castle Yapım yılı: 1968 Ülkesi: ABD Süre: 136 Dak. 1968 yılında vizyona giren […]

Tür: Dram, Fantastik, Gizem, Korku

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?