Paranın Esiri hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Paranın Esiri
Paranın Esiri izle
IMDB puanı: 7.9
Vizyona tarihi:
Yönetmen Adı: Orhan Elmas
Oyuncular: Cüneyt Arkın, Hülya Avşar, Kadir Savun, Hüseyin Peyda, Kenan Kalav
Senaryo: Erdoğan Tünaş
Türü: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmleri
Yapımcı: Erol Şenbecerir
Yapım yılı: 1985
Ülkesi: Türkiye
Süre: 86 Dak.

1985 yılında vizyona giren Paranın Esiri, 86 Dak. sürecektir. Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Yoksul bir kaptanın kızı olan Zeynep, kendisi gibi parasız bir müzisyen olan Kaya’ya deliler gibi aşıktır. İki genç mutlu bir yuva kurmak için Kaya’nın şöhreti yakalamasını beklerken ummadıkları bir engelle karşılaşırlar.
Kaya turne için gittiği Almanya’da adam yaralayıp hapse girer. Onu beklemeye yemin eden Zeynep ise babasının patronu Murat’ı adeta büyülemiştir. Murat’ın aşkına başta karşılık vermeyen genç kız Kaya’nın geri dönmeyeceğini anladığında onun evlenme teklifini kabul eder.
Zengin ve mutlu bir yaşam sürerken Kaya’nın geri dönüşüyle mutlu uykusundan bir kabusa uyanır. Onu vefasızlıkla suçlayan Kaya, intikam almak için Murat’ın kızını kullanacaktır. Paranın Esiri filmini Orhan Elmas yönetirken, Senaryosunuda Erdoğan Tünaş yazmıştır. Paranın Esiri filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Paranın Esiri hd izle

Orjinal isim: Paranın Esiri Paranın Esiri izle IMDB puanı: 7.9 Vizyona tarihi: Yönetmen Adı: Orhan Elmas Oyuncular: Cüneyt Arkın, Hülya Avşar, Kadir Savun, Hüseyin Peyda, Kenan Kalav Senaryo: Erdoğan Tünaş Türü: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmleri Yapımcı: Erol Şenbecerir Yapım yılı: 1985 Ülkesi: Türkiye Süre: 86 Dak. 1985 yılında vizyona giren Paranın […]

Tür: Yerli

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?