Mutlu Et Beni hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Hysteria
Mutlu Et Beni izle
IMDB puanı: 7.2
Vizyona tarihi: 19 Ekim 2012
Yönetmen Adı: Tanya Wexler
Oyuncular: Hugh Dancy, Maggie Gyllenhaal, Felicity Jones, Rupert Everett, Jonathan Pryce
Senaryo: Stephen Dyer, Jonah Lisa Dyer
Türü: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmleri
Yapımcı:
Yapım yılı: 2011
Ülkesi: İngiltere, Fransa, Almanya, Lüksemburg
Süre: 100 Dak.

2011 yılında vizyona giren Mutlu Et Beni, 100 Dak. sürecektir. Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Şehirdeki kadınların yarısını doyuma kavuşturmak güç olsa gerek” ve elbette en sıra dışı icatlar da güçlüklerden doğar. Victoria dönemi Londra’sında geçen ve benzersiz bir oyuncu kadrosunun yer aldığı bu arsız romantik komedi, dünyanın ilk vibratörünün nasıl icat edildiğini anlatıyor. Sene 1880. Meslektaşlarının ortaçağdan kalma uygulamaları karşısında hayal kırıklığına uğrayan genç doktor Mortimer Granville, özel el hizmetleriyle kadınların “histerilerini” tedavi eden Dr. Dalrymple hesabına çalışmaya başlar. Bu hizmete talep o kadar artar ki Mortimer durumla başa çıkamaz hale gelir. Arkadaşı Edmund ile birlikte vibratörü icat ederler ve bu icat inanılmaz başarı kazanır. Bu sırada Mortimer, Dr. Dalrymple’ın güzel ve fevkalade aykırı kızı Charlotte’a âşık olur.
  Mutlu Et Beni filmini Tanya Wexler yönetirken, Senaryosunuda Stephen Dyer, Jonah Lisa Dyer yazmıştır. Mutlu Et Beni filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mutlu Et Beni hd izle

Orjinal isim: Hysteria Mutlu Et Beni izle IMDB puanı: 7.2 Vizyona tarihi: 19 Ekim 2012 Yönetmen Adı: Tanya Wexler Oyuncular: Hugh Dancy, Maggie Gyllenhaal, Felicity Jones, Rupert Everett, Jonathan Pryce Senaryo: Stephen Dyer, Jonah Lisa Dyer Türü: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmleri Yapımcı: Yapım yılı: 2011 Ülkesi: İngiltere, Fransa, Almanya, Lüksemburg Süre: 100 Dak. […]

Tür: Komedi, Romantik

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?