Japon Nişanlım hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Tokyo Fiancée
Japon Nişanlım izle
IMDB puanı: 6.4
Vizyona tarihi:
Yönetmen Adı: Stefan Liberski
Oyuncular: Pauline Etienne, Hiromi Asai, Julie LeBreton, Alice De Lencquesaing, Miho Suzuki
Senaryo: Stefan Liberski, Amélie Nothomb
Türü: Romantik Filmleri
Yapımcı:
Yapım yılı: 2014
Ülkesi: Fransa, Belçika, Kanada
Süre: 100 Dak.

2014 yılında vizyona giren Japon Nişanlım, 100 Dak. sürecektir.Japon kültürüne meraklı, Tokyo’da yaşayan Belçikalı bir kadın, Fransız kültürüne hayran Japon bir öğrenciyle aşk yaşamaya başlar.Amelie Nothomb’ın yarı otobiyografik romanından, Stefan Liberski tarafından beyazperdeye uyarlanan yapım, Toronto ve İstanbul gibi önemli festivallere de konuk oldu. ‘Genç Juliette Binoche’ benzetmesiyle dikkatleri üzerine çeken Pauline Etienne, Taichi Inoue ve Julie Lebreton başrollerde.
Romantik Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Japon Nişanlım filmini Stefan Liberski yönetirken, Senaryosunuda Stefan Liberski, Amélie Nothomb yazmıştır. Japon Nişanlım filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Japon Nişanlım hd izle

Orjinal isim: Tokyo Fiancée Japon Nişanlım izle IMDB puanı: 6.4 Vizyona tarihi: Yönetmen Adı: Stefan Liberski Oyuncular: Pauline Etienne, Hiromi Asai, Julie LeBreton, Alice De Lencquesaing, Miho Suzuki Senaryo: Stefan Liberski, Amélie Nothomb Türü: Romantik Filmleri Yapımcı: Yapım yılı: 2014 Ülkesi: Fransa, Belçika, Kanada Süre: 100 Dak. 2014 yılında vizyona giren Japon Nişanlım, 100 Dak. […]

Tür: Romantik

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?