İz Sürücü hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Stalker
İz Sürücü izle
IMDB puanı: 8.3
Vizyona tarihi:
Yönetmen Adı: Andrey Tarkovski
Oyuncular: Nikolai Grinko, Anatoli Solonitsyn, Aleksandr Kajdanovsky, Alisa Frejndlikh, Natasha Abramova
Senaryo: Andrey Tarkovski, Boris Strugatsky
Türü: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri
Yapımcı: Aleksandra Demidova
Yapım yılı: 1979
Ülkesi: Rusya, Almanya
Süre: 163 Dak.

1979 yılında vizyona giren Stalker, 163 Dak. sürecektir. Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Bir nevi kıyamet sonrası gelecekte, isimsiz bir ülkedeyiz. Düşen dev bir meteor açıklanması güç olaylara sebep olmuştur. Yarattığı etki Zone adı verilen bir alanda etkili olmaktadır. Bu alanın ortasında yer alan bir odada insanlığın en derin tutkularını gerçek yapacağı söylenen bir güç vardır.
Dikenli teller ve askerlerle korunan Zone’a sadece zihinsel güçleri ve yeterli cesaretleri olan Stalker’lar girebilmekte ve eşlik ettikleri insanları odadaki güçle yüzleşmeye götürmektedirler. Kahramanımız da böyle bir Stalker’dır. Karısının itirazlarına rağmen bir bilimadamı bir de yazarı yanına alarak hayatının yolculuğuna çıkar. Stalker filmini Andrey Tarkovski yönetirken, Senaryosunuda Andrey Tarkovski, Boris Strugatsky yazmıştır. Stalker filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
İz Sürücü hd izle

Orjinal isim: Stalker İz Sürücü izle IMDB puanı: 8.3 Vizyona tarihi: Yönetmen Adı: Andrey Tarkovski Oyuncular: Nikolai Grinko, Anatoli Solonitsyn, Aleksandr Kajdanovsky, Alisa Frejndlikh, Natasha Abramova Senaryo: Andrey Tarkovski, Boris Strugatsky Türü: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri Yapımcı: Aleksandra Demidova Yapım yılı: 1979 Ülkesi: Rusya, Almanya Süre: 163 Dak. 1979 yılında vizyona giren […]

Tür: Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?