Horsehead hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Horsehead izle
Tür: Dram Filmleri
Yönetmen: Romain Basset
Oyuncular: Vernon Dobtcheff, Catriona MacColl, Lilly-Fleur Pointeaux, Murray Head, Gala Besson
Senaryo: Romain Basset, Karim Chériguène
Ülkesi: Fransa
Süre: 89 Dak.
Horsehead filmi 2014 yılında vizyona girmiştir. Dram Filmleri kategorilerinde yer alan Horsehead filminin konusunda; Jessica çocukluğundan beri tekrar eden, anlamını çözemediği rüyalar görmektedir.
Bu devamlılık onu rüyaların psikofizyolojisini araştırmasına yol açar.
Çok iyi tanımadığı biyolojik büyük annesini kaybettikten sonra Jessica ailesinin evine döner. Annesiyle iyi anlaşamayan Jessica bu durumdan çok da mutlu değildir.
Evde geçirdiği rahatsız ilk gecede ölen büyük annesiyle karşılaştığı bir rüya görür. Rüyanın ardından hastalanıp yatağa düşer.
Yüksek ateşli haliyle rüya görüp bunları kontrol etmeye çalışır. imdb puanı 5.3 olarak belirlenen Horsehead filmi nin senaryosu Romain Basset, Karim Chériguène tarafından yazıldı. Horsehead filmi indirmeden izlemek için tıklayınız.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Horsehead hd izle

Horsehead izle Tür: Dram Filmleri Yönetmen: Romain Basset Oyuncular: Vernon Dobtcheff, Catriona MacColl, Lilly-Fleur Pointeaux, Murray Head, Gala Besson Senaryo: Romain Basset, Karim Chériguène Ülkesi: Fransa Süre: 89 Dak. Horsehead filmi 2014 yılında vizyona girmiştir. Dram Filmleri kategorilerinde yer alan Horsehead filminin konusunda; Jessica çocukluğundan beri tekrar eden, anlamını çözemediği rüyalar görmektedir. Bu devamlılık onu […]

Tür: Genel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?