Günah Şehri Uğruna Öldürülecek Kadın hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Sin City: A Dame to Kill For
Günah Şehri Uğruna Öldürülecek Kadın izle
IMDB puanı: 7.5
Vizyona tarihi: 22 Ağustos 2014
Yönetmen Adı: Robert Rodriguez, Frank Miller
Oyuncular: Bruce Willis, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Mickey Rourke
Senaryo: Robert Rodriguez, Frank Miller, William Monahan
Türü: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri
Yapımcı: Robert Rodriguez
Yapım yılı: 2014
Ülkesi: ABD
Süre: 102 Dak.

2014 yılında vizyona giren Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın, 102 Dak. sürecektir. Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Şehrin en patlamaya hazır sakinleri, daha küçük düşürülmüş kimi sakinleri ile karşılaşıyor. Serinin 2. filmi, genel itibariyle Dwight karakterinin hayatı üzerine yoğunlaşıyor. Dwight (Josh Brolin) hayatta sevdiği tek kadın olan tehlikeli Ava (Eva Green) tarafından tuzağa düşürülmüştür. Ancak intikamını alabilmek için Lord’un zengin kocası (Marton Csokas) ile amansız bir mücadeleye girmek zorundadır, bu sırada hiçbiri Ava’nın gerçek niyetlerinden haberdar değildir. Öte yandan şehre yeni gelmiş bir kumarbaz olan Johnny (Joseph Gordon-Levitt) şehrin en güçlü insanı olan senatörle ters düşünce imkansız bir görevi başarmaya, yani senatörü alt etmeye yemin etmiştir.
Film, 4 kısa öyküden esinlenen 4 bölümden oluşuyor. Bu öykülerden 2 tanesi orijinal hikayede yer alırken, diğer ikisi de film için yazıldı. Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın filmini Robert Rodriguez, Frank Miller yönetirken, Senaryosunuda Robert Rodriguez, Frank Miller, William Monahan yazmıştır. Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Günah Şehri Uğruna Öldürülecek Kadın hd izle

Orjinal isim: Sin City: A Dame to Kill For Günah Şehri Uğruna Öldürülecek Kadın izle IMDB puanı: 7.5 Vizyona tarihi: 22 Ağustos 2014 Yönetmen Adı: Robert Rodriguez, Frank Miller Oyuncular: Bruce Willis, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Mickey Rourke Senaryo: Robert Rodriguez, Frank Miller, William Monahan Türü: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri Yapımcı: Robert Rodriguez […]

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?