Gözlerindeki Sır hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: El Secreto de Sus Ojos
Gözlerindeki Sır izle
IMDB puanı: 8.4
Vizyona tarihi: 23 Nisan 2010
Yönetmen Adı: Juan José Campanella
Oyuncular: Ricardo Darín, Pablo Rago, Soledad Villamil, Carla Quevedo, Alejandro Abelenda
Senaryo: Juan José Campanella, Eduardo Sacheri
Türü: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri
Yapımcı: Juan José Campanella
Yapım yılı: 2009
Ülkesi: Arjantin, İspanya
Süre: 129 Dak.

2009 yılında vizyona giren Gözlerindeki Sır, 129 Dak. sürecektir. Dram Filmleri, Gerilim Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. 1999 yıllarında gerçekleşen bir olayı geriye dönük olarak anlatmış olan yönetmen 1974 yıllarına kadar gitmektedir.1974 Haziran ayında hükümete bağlı bir görevli olan Benjamin Esposito, Buenes Aires’teki bir tecavüz vakasını araştırmak üzere görev alır ve suç mahaline vardığında bu vahşet karşısında dona kalmıştır.Esposito katili bulacağına ve adalet karşısına çıkaracağına yemin etmiştir.
Film, 2010 senesi Oscar Ödülleri’nde EN İYİ YABANCI FİLM dalında Oscar’ı kazanmıştır. Gözlerindeki Sır filmini Juan José Campanella yönetirken, Senaryosunuda Juan José Campanella, Eduardo Sacheri yazmıştır. Gözlerindeki Sır filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Gözlerindeki Sır hd izle

Orjinal isim: El Secreto de Sus Ojos Gözlerindeki Sır izle IMDB puanı: 8.4 Vizyona tarihi: 23 Nisan 2010 Yönetmen Adı: Juan José Campanella Oyuncular: Ricardo Darín, Pablo Rago, Soledad Villamil, Carla Quevedo, Alejandro Abelenda Senaryo: Juan José Campanella, Eduardo Sacheri Türü: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri Yapımcı: Juan José Campanella Yapım yılı: 2009 Ülkesi: Arjantin, İspanya […]

Tür: Dram, Gerilim, Gizem

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?