Borat hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Borat izle
IMDB puanı: 6.5
Vizyona tarihi: 01 Aralık 2006
Yönetmen Adı: Larry Charles
Oyuncular: Sacha Baron Cohen, Pamela Anderson, Ken Davitian, Luenell, Jean-pierre Parent
Senaryo: Sacha Baron Cohen, Todd Phillips, Anthony Hines, Dan Mazer, Peter Baynham
Türü: Komedi Filmleri
Yapımcı: Sacha Baron Cohen
Yapım yılı: 2006
Ülkesi: ABD, Kazakistan
Süre: 84 Dak.

2006 yılında vizyona giren Borat, 84 Dak. sürecektir. Komedi Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Jagshemash! Sacha Baron Cohen, HBO’da yayınlanan “Da Ali G Show” un yaratıcısı bu kez Kazak bir gazeteciyi canlandıran Borat Sagdiyev ile karşımızda …Borat ana yurdu Kazakistan’ı bırakıp Amerika’da Amerikan halkının yaşamına dair bir belgesel çekmek amacıyla yola çıkar. Uluslar arası çizdiği zikzaklar ve çılgın Amerikan kültürünün garip krizleri arasında Borat gerçek insanlarla karşılaşır. Bu gerçek insanlardan aldığı tepkiler oldukça güçlüdür. Ropörtaj yaptığı kişiler bazı durumlarda onun ırklar ve insanlar hakkındaki garip düşünceleri Batı’lı insanın düşüncelerinden ayrılmaktadır… Wa-wa-wee-wa!
Muhteşem. Ağzınızı açık bırakacak. Alevlendirici. Tehlikeli. Yıkıcı. Borat, Sacha Baron Kohen tarafından icat edilen bir Kazak gazetecinin hicivli anlatımı ile karışımızda. Borat İngiltere’de “Da Ali G Show,” adlı programla bir fenomen olmanın yanı sıra Cohen’in keskin zekası, sivri üslubu ve gerçeğe bakan gözleriyle tüm dünyaya açılıyor.
Baron Cohen’in bu ilginç icadı kendisine “Da Ali G Show” ile iki kez BAFTA Ödülü kazandırırken dünya çapında da tanınmaya başladı. Baron Cohen Avrupa MTV Ödüllerine iki kez davet edilen tek sanatçı olma özelliğini de bu ilginç ve benzersiz karakter sayesinde sağladı. Bunun yanında Baron Cohen “Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby” deki rolü ile eleştirmenlerden çok olumlu tepkiler almıştır.
Vizyonundan önce bile eleştirmenler BORAT: CULTURAL LEARNINGS OF AMERICA FOR MAKE BENEFIT GLORIOUS NATION OF KAZAKHSTAN’ı gelmiş geçmiş en komik filmlerden biri olarak seçmiş ve imdb internet sitesinde en yüksek ratingli komedi filmi olmuştur. Filmin sahip olduğu komedi unsurları ve rol alan oyuncularının da bunda etkisi ve katkısı oldukça büyüktür. Seinfeld dizisinden tanınan oyuncu Larry Charles ve Austin Powers’ın yönetmeni Jay Roach ekibin ağır toplarındandır. BORAT’ın bir karakter çalışması üzerine gerçekleştirilmiştir. Baron Cohen, doğrudan çekim dönemi öncesi ve sonrasında tamamen canlandırdığı karaktere bürünmüş ve tanıtımlarında birebir rol almıştır. Borat filmini Larry Charles yönetirken, Senaryosunuda Sacha Baron Cohen, Todd Phillips, Anthony Hines, Dan Mazer, Peter Baynham yazmıştır. Borat filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Borat hd izle

Borat izle IMDB puanı: 6.5 Vizyona tarihi: 01 Aralık 2006 Yönetmen Adı: Larry Charles Oyuncular: Sacha Baron Cohen, Pamela Anderson, Ken Davitian, Luenell, Jean-pierre Parent Senaryo: Sacha Baron Cohen, Todd Phillips, Anthony Hines, Dan Mazer, Peter Baynham Türü: Komedi Filmleri Yapımcı: Sacha Baron Cohen Yapım yılı: 2006 Ülkesi: ABD, Kazakistan Süre: 84 Dak. 2006 yılında […]

Tür: Yerli

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?