Bilek Kesenler Bir Aşk Hikayesi hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Wristcutters: A Love Story
Bilek Kesenler Bir Aşk Hikayesi izle
IMDB puanı: 7.8
Vizyona tarihi: 19 Ekim 2007
Yönetmen Adı: Goran Dukic
Oyuncular: Patrick Fugit, Shannyn Sossamon, Shea Whigham, Leslie Bibb, Tom Waits
Senaryo: Goran Dukic, Etgar Keret
Türü: Dram Filmleri, Komedi Filmleri
Yapımcı: Chris Coen
Yapım yılı: 2006
Ülkesi: ABD, İngiltere
Süre: 88 Dak.

2006 yılında vizyona giren Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikâyesi, 88 Dak. sürecektir. Dram Filmleri, Komedi Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Zia, kız arkadaşı Desiree’den ayrılınca yaşadığı acıya dayanamaz ve intihar eder. Acısını sonlandırmanın yolunu ölümde bulacağını sanırken hiç beklemediği bir şekilde büyük bir yanılgıya düştüğünü anlar. Gözünü, sadece intihar edenlerin var olduğu bir dünyada açar.
Ölüm sonrası bir dünyadır burası; tuhaftır, gerçek yaşam kadar acımasızdır; hatta belki de daha fazla… Acılarsa yok olmamıştır. Ama yine de Zia için bir umut vardır. Çünkü ilginç bir şekilde Desiree’nin de intihar ettiğini öğrenmiştir. Tanıştığı bir rock şarkıcısı ve ısrarla bir yanlışlık sonucu orda olduğunu savunan bir otostopçu ile Desiree’nin peşine düşer. Barlarında sadece intihar etmiş elemanları olan Nirvana ve Joy Division gibi grupların şarkılarının çalındığı bu garip dünyanın kasvetli atmosferinde, tuhaf bir yolculuğa çıkarlar.
2006 Sundance Film Festivali’nde Jüri Büyük Ödülü’nün sahibi olan bağımsız bir yapım. Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikâyesi filmini Goran Dukic yönetirken, Senaryosunuda Goran Dukic, Etgar Keret yazmıştır. Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikâyesi filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bilek Kesenler Bir Aşk Hikayesi hd izle

Orjinal isim: Wristcutters: A Love Story Bilek Kesenler Bir Aşk Hikayesi izle IMDB puanı: 7.8 Vizyona tarihi: 19 Ekim 2007 Yönetmen Adı: Goran Dukic Oyuncular: Patrick Fugit, Shannyn Sossamon, Shea Whigham, Leslie Bibb, Tom Waits Senaryo: Goran Dukic, Etgar Keret Türü: Dram Filmleri, Komedi Filmleri Yapımcı: Chris Coen Yapım yılı: 2006 Ülkesi: ABD, İngiltere Süre: […]

Tür: Komedi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?