Acil Teslimat hd izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Orjinal isim: Premium Rush
Acil Teslimat izle
IMDB puanı: 7.6
Vizyona tarihi:
Yönetmen Adı: David Koepp
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Jamie Chung, Michael Shannon, Dania Ramirez, Aasif Mandvi
Senaryo: David Koepp, John Kamps
Türü: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri
Yapımcı: Gavin Polone
Yapım yılı: 2012
Ülkesi: ABD
Süre: 91 Dak.

2012 yılında vizyona giren Acil Teslimat, 91 Dak. sürecektir. Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler, açık kapılar ve sekiz milyon huysuz yaya New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin (Joseph Gordon-Levitt) güçlük iş ortamındaki unsurlardır. Fixie sürmek kolay bir iş değildir. Frensiz, süper hafif ve tek vitesli olan bisikletin sürücüleri de ya çok yetenekli bisikletçiler ya da trafiğe her çıkışlarında hayatlarını riske atan hafif intihara meyilli tiplerdir.
Ancak hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adam rutin bir teslimat Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce alışık olduğundan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını teslim etmek için eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur. Acil Teslimat filmini David Koepp yönetirken, Senaryosunuda David Koepp, John Kamps yazmıştır. Acil Teslimat filmini 720p görüntü kalitesiyle online izleyebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Acil Teslimat hd izle

Orjinal isim: Premium Rush Acil Teslimat izle IMDB puanı: 7.6 Vizyona tarihi: Yönetmen Adı: David Koepp Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Jamie Chung, Michael Shannon, Dania Ramirez, Aasif Mandvi Senaryo: David Koepp, John Kamps Türü: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri Yapımcı: Gavin Polone Yapım yılı: 2012 Ülkesi: ABD Süre: 91 Dak. 2012 yılında vizyona giren Acil Teslimat, 91 […]

Tür: Aksiyon, Gerilim

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?